Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 195 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 550 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 195mm bouwhoogte
€49,86 (€41,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW299804 |
| Maximum draagkracht | 550 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









