Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 202 mm. Het materiaal van de velg is gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 600 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€83,64 (€69,12 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW110332 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











