Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 202 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. Het draagvermogen is 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, Zwaarlastwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 202mm bouwhoogte
€40,72 (€33,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW518554 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |









