Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 202 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 58 mm bij een asgat van 20 mm. De draagkracht is 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een glijlager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, glijlager, dubbele rem, voorloop
€81,47 (€67,33 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW671997 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |













