Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte is 202 mm. Het materiaal van het wiel is PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte bedraagt 58 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 600 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 150 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, glijlager, 202mm bouwhoogte
€43,75 (€36,16 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW802793 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 58 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 202 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











