Dit is een zwenkwiel met een gaffel van Staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 155 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak TPE (kleur zwart). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 30 mm. De naaflengte bedraagt 48 mm bij een asgat van 14 mm. De draagkracht is 130 kilo. Het wiel is gelagerd met een Rollager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, rollager
€12,71 (€10,50 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW538943 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 14 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |












