Dit is een bokwiel met een gaffel van Staal. De bouwhoogte bedraagt 155 mm. Het materiaal van de velg is PP (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak TPE (zwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 30 mm. De naaflengte is 48 mm en het asgat heeft een diameter van 14 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 130 kilo. De lagering bestaat uit een Rollager. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, TPE loopvlak, rollager, 155mm bouwhoogte
€11,46 (€9,47 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW222856 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 14 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 77 Shore A |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 77/80x55/60 / Ø9 mm |
| Verwante producten |











