Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 170 mm. De velg is gemaakt van gietijzer (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 400 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager
€96,07 (€79,40 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW103263 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Uitslag | 46 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x3,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













