Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Dit wiel heeft een dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 170 millimeter. De velg is gemaakt van gietijzer (kleur RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 350 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€192,78 (€159,32 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW470771 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Uitslag | 42 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













