Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 164 mm. Het materiaal van het wiel is PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 50 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 600 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PA loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€90,63 (€74,90 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW632554 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 164 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











