Dit is een zwenkwiel van staal. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 164 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 50 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PA loopvlak, kogellager
€86,71 (€71,66 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW173168 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 164 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 137x105 / 105x74/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











