Dit is een stalen zwenkwiel. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 158 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. De draagkracht is 250 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€45,10 (€37,27 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW944675 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 158 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 85x105 / 60x80 / Ø9 |
| Verwante producten |














