Dit is een los wiel van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. De draagkracht is 250 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
Aluminium wiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€20,38 (€16,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW315782 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6002 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











