Dit is een stalen zwenkwiel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 158 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het draagvermogen is 250 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€61,96 (€51,21 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW220367 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 158 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 85x105 / 60x80 / Ø9 |
| Verwante producten |














