Dit is een stalen zwenkwiel. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 171 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 265 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€132,22 (€109,27 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW493539 |
| Maximum draagkracht | 265 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 171 mm |
| Uitslag | 60 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x4,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |













