Dit is een los wiel gemaakt van aluminium. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 265 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Gelagerde wielen, Vuilcontainer wielen, Wielen 125 mm, Wielen 200 kg, Transportwielen, Wiel.
Aluminium wiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€23,57 (€19,48 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW982026 |
| Maximum draagkracht | 265 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Passende asbussen |











