Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte bedraagt 170 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het draagvermogen is 265 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 170mm bouwhoogte
€68,26 (€56,41 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW733206 |
| Maximum draagkracht | 265 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 170 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











