Dit is een zwenkwiel van staal. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 171 millimeter. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 50 millimeter bij een asgat van 15 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 250 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Zwaarlast zwenkwielen met druklager, Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Rubberen zwenkwielen, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager
€86,45 (€71,45 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW401662 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 171 mm |
| Uitslag | 46 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105x3,0 / 105x75/80 / 11x13,5 |
| Verwante producten |














