Dit is een zwenkwiel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 155 millimeter. De velg is gemaakt van Ditherm (RAL 9005 gitzwart) en het loopvlak is van Ditherm (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte bedraagt 48 millimeter bij een asgat van 8.2 millimeter. Het draagvermogen is 230 kg. Het wiel is gelagerd met een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Zwenkwielen 200 kg, Zwenkwielen 125 mm, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, Ditherm loopvlak, glijlager
€48,42 (€40,02 excl. BTW)
Hittebestendige zwenkwiel. Temperatuurbereik -40°C +300°C.
| Artikelnummer | ZW351366 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 230 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 8.2 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Ditherm |
| Materiaal loopvlak | Ditherm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Uitslag | 44 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 80x60 / 2,5 / Ø9mm |
| Verwante producten |












