Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 155 millimeter. De velg is gemaakt van Ditherm (RAL 9005 gitzwart van kleur) en het loopvlak is van Ditherm (kleur RAL 9005 gitzwart). De diameter van het wiel is 125 millimeter en de breedte 40 millimeter. De naaflengte is 48 millimeter en het asgat heeft een diameter van 8.2 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 250 kg. De lagering bestaat uit een glijlager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Bokwielen 200 kg, Bokwielen 125 mm, Bokwiel. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, Ditherm loopvlak, glijlager, 155mm bouwhoogte
€44,69 (€36,93 excl. BTW)
Hittebestendige bokwiel. Temperatuurbereik -40°C +300°C.
| Artikelnummer | BW352797 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 48 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 8.2 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Ditherm |
| Materiaal loopvlak | Ditherm |
| Bouwhoogte | 155 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85 / 80x60 / 2,5 / Ø9mm |
| Verwante producten |










