Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 132 millimeter. De velg is gemaakt van PP (RAL 7004 signaalgrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 32 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 90 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager
€26,35 (€21,78 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 1.BAA0.NDA0
| Artikelnummer | ZW169411 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









