Dit is een zwenkwiel van staal. Dit wiel heeft een dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 132 millimeter. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7004 signaalgrijs) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 32 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 90 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager. Merk: Steinco.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€39,46 (€32,61 excl. BTW)
Artikelnummer Steinco: 2.GGA0.NDA0
| Artikelnummer | ZW445043 |
| Merk | Steinco |
| Maximum draagkracht | 90 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Breedte wiel | 32 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 90 Shore A |
| Bouwhoogte | 132 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 10,5 |
| Verwante producten |









