Dit is een zwenkwiel met een gaffel van staal. De bevestiging is van het type boutgat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 125 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (kleur RAL 5010 gentiaanblauw). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 150 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen zonder rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager
€16,52 (€13,65 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW857102 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












