Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een boutgat. De bouwhoogte is 125 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 5010 gentiaanblauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 36 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. Het draagvermogen is 150 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Rubberen wielen, Flightcase wielen, Zwenkwielen 150 kg, Rubberen zwenkwielen, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, Zwenkwiel.
Stalen zwenkwiel, 100mm diameter, elastisch rubber loopvlak, rollager, dubbele rem, naloop
€20,38 (€16,84 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW316547 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 36 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 64 Shore A |
| Bouwhoogte | 125 mm |
| Uitslag | 38 mm |
| Type bevestiging | Boutgat |
| Afmeting bevestiging | 12,5 |
| Verwante producten |












