Dit is een los wiel van staal. Het materiaal van de velg is staal en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. De naaflengte bedraagt 60 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. De draagkracht is 70 kilo. De lagering bestaat uit een rollager. Eigenschappen: dempend. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Wielen met luchtband, Gelagerde wielen, Wielen 200 mm, Wielen 50 kg, Bolderkarwielen, Skelterwielen, Transportwielen, Wiel.
Stalen wiel, 200mm 2.00-4, luchtband 4PR, rollager, V-5501, 20mm asgat
€46,25 (€38,22 excl. BTW)
Let op: de naaflengte van dit wiel is 60 mm!
| Artikelnummer | LW296694 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Profiel | V-5501 |
| Ply rate | 4PR |
| Afmetingen band | 200x50 / 2.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Passende asbussen |











