Dit is een los wiel van het materiaal staal. Het materiaal van de velg is staal (verzinkt) en van het loopvlak rubber (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 180 millimeter en een breedte van 45 millimeter. De naaflengte bedraagt 59 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 170 kg. De lagering bestaat uit een rollager. Merk: Novio.
Stalen wiel, 180mm diameter, rubber loopvlak, rollager
€24,16 (€19,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | LW516264 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 170 Kg |
| Diameter wiel | 180 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 45 mm |
| Diameter asgat | 20 mm Is dit te groot? |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal velg | Staal |
| Materiaal loopvlak | Rubber |
| Hardheid | 80 Shore A |
| Passende asbussen |











