Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte is 310 millimeter. Het materiaal van de velg is kunststof (rood) en van het loopvlak PU (kleur zwart). Het wiel heeft een diameter van 260 millimeter en een breedte van 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het draagvermogen is 100 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 310mm bouwhoogte
€64,86 (€53,60 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW355718 |
| Maximum draagkracht | 75 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |












