Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 310 millimeter. Het materiaal van de velg is kunststof (rood) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte is 75 millimeter en het asgat heeft een diameter van 20 millimeter. De draagkracht is 70 kilogram. De lagering bestaat uit een rollager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, rollager, 310mm bouwhoogte
€48,09 (€39,74 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW917477 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Rollager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | S-2303 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |
















