Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 310 millimeter. Het materiaal van de velg is kunststof (rood) en van het loopvlak luchtband (zwart van kleur). De diameter van het wiel is 260 millimeter en de breedte 85 millimeter. De naaflengte bedraagt 75 millimeter bij een asgat van 20 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 70 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 260mm diameter, luchtband loopvlak, kogellager, 310mm bouwhoogte
€62,92 (€52,00 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW198181 |
| Maximum draagkracht | 70 Kg |
| Diameter wiel | 260 mm |
| Naaflengte | 75 mm |
| Breedte wiel | 85 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Kunststof |
| Materiaal loopvlak | Luchtband |
| Bouwhoogte | 310 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 160x200 / 120x160 / Ø13,5 |
| Profiel | V-6605 |
| Ply rate | 2PR |
| Afmetingen band | 260x85 / 3.00-4 |
| Inchmaat | 4 |
| Verwante producten |













