Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 248 mm. Het materiaal van de velg is gietijzer (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 20 mm. De draagkracht is 1000 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 248mm bouwhoogte
€70,37 (€58,16 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW903244 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Gietijzer |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 248 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











