Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 248 millimeter. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 200 millimeter en de breedte 50 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 1000 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 248mm bouwhoogte
€63,92 (€52,83 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW587458 |
| Maximum draagkracht | 1000 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6304 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 248 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 140x105 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |









