Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 235 mm. Het materiaal van de velg is PA (RAL 9005 gitzwart van kleur) en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 7001 zilvergrijs van kleur). Het wiel heeft een diameter van 200 mm en een breedte van 48 mm. De naaflengte is 60 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 200 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Rubberen wielen, Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 200 mm, Transportwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 200mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 235mm bouwhoogte
€42,56 (€35,17 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW329855 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 200 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 48 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 70 Shore A |
| Bouwhoogte | 235 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |











