Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 222 mm. De velg is gemaakt van aluminium en het loopvlak is van PU (RAL 1005 honinggeel). De diameter van het wiel is 175 mm en de breedte 50 mm. Het draagvermogen is 400 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen bokwiel, 175mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 222mm bouwhoogte
€68,79 (€56,85 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW638257 |
| Maximum draagkracht | 400 Kg |
| Diameter wiel | 175 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 222 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |









