Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. De bouwhoogte is 200 mm. De velg is gemaakt van PP (RAL 7001 zilvergrijs van kleur) en het loopvlak is van TPE (kleur RAL 7024 grafietgrijs). De diameter van het wiel is 160 mm en de breedte 46 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. De draagkracht is 220 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, 200mm bouwhoogte
€53,92 (€44,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW286265 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 85 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











