Dit zwenkwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte bedraagt 200 mm. De velg is gemaakt van PP (kleur RAL 7001 zilvergrijs) en het loopvlak is van TPE (RAL 7024 grafietgrijs). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 46 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 12 mm. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 220 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Merk: Novio.
Stalen zwenkwiel, 160mm diameter, TPE loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€70,22 (€58,03 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW778335 |
| Merk | Novio |
| Maximum draagkracht | 220 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 46 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PP |
| Materiaal loopvlak | TPE |
| Hardheid | 85 Shore A |
| Bouwhoogte | 200 mm |
| Uitslag | 58 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |













