Dit is een bokwiel met een gaffel van staal. De bouwhoogte bedraagt 207 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). Het wiel heeft een diameter van 160 mm en een breedte van 50 mm. De naaflengte bedraagt 60 mm bij een asgat van 20 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 600 kilo. De lagering bestaat uit een glijlager. U vindt dit product in onze categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 160 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 160mm diameter, PA loopvlak, glijlager, 207mm bouwhoogte
€47,78 (€39,49 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW343631 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 160 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Diameter asgat | 20 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 207 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











