Dit bokwiel heeft een gaffel van staal. Het wiel heeft een bouwhoogte van 195 millimeter. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 150 millimeter en de breedte 40 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 200 kg. Het wiel is gelagerd met een kogellager. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, Bokwielen 200 kg, Bokwielen 150 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 195mm bouwhoogte
€54,15 (€44,75 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW392835 |
| Maximum draagkracht | 200 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 195 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x113 / 105x75/80 / 11 |
| Verwante producten |









