Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte bedraagt 190 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 150 mm en een breedte van 40 mm. De draagkracht is 350 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€66,02 (€54,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW168367 |
| Maximum draagkracht | 350 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 55 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x75/80 / Ø11 |
| Verwante producten |











