Dit is een stalen bokwiel. De bouwhoogte is 190 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel van kleur) en van het loopvlak PA (naturel). Het wiel heeft een diameter van 150 millimeter en een breedte van 50 millimeter. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kg. De lagering bestaat uit een kogellager. Dit product komt in onze shop voor in de volgende categorieën: Zwaarlast bokwielen, Bokwielen 500 kg, Bokwielen 150 mm, Transportwielen, Nylon wielen, Nylon wielen met lager, Zwaarlastwielen, Bokwiel.
Stalen bokwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager, 190mm bouwhoogte
€49,53 (€40,93 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW211955 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |









