Dit is een zwenkwiel van staal. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, voorloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 190 mm. Het wiel bestaat in zijn geheel uit PA (naturel van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 50 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 600 kilogram. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 150mm diameter, PA loopvlak, kogellager, dubbele rem, voorloop
€85,40 (€70,58 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW803674 |
| Maximum draagkracht | 600 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 59 mm |
| Breedte wiel | 50 mm |
| Type rem | Dubbele rem, voorloop |
| Type lager | Kogellager |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 190 mm |
| Uitslag | 53 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 110x140 / 80x105 / Ø11 |
| Verwante producten |











