Dit is een bokwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een bouwhoogte van 154 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel van kleur). De diameter van het wiel is 125 mm en de breedte 40 mm. De naaflengte bedraagt 50 mm bij een asgat van 15 mm. De draagkracht is 150 kg. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, 154mm bouwhoogte
€35,37 (€29,23 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW314084 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 105x85 / 77/ 80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |











