Dit is een zwenkwiel met een stalen gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. De bouwhoogte is 154 millimeter. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak PU (RAL 1005 honinggeel). Het wiel heeft een diameter van 125 millimeter en een breedte van 40 millimeter. De naaflengte is 50 millimeter en het asgat heeft een diameter van 15 millimeter. Het zwenkwiel heeft een draagvermogen van 250 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager.
Stalen zwenkwiel, 125mm diameter, PU loopvlak, kogellager, dubbele rem, naloop
€42,19 (€34,87 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW896172 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 94 Shore A |
| Bouwhoogte | 154 mm |
| Uitslag | 40 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x85/ 77/80x55/60 / Ø9 |
| Verwante producten |













