Dit is een bokwiel van staal. De bouwhoogte is 169 mm. Het materiaal van de velg is aluminium en van het loopvlak elastisch rubber (RAL 9005 gitzwart van kleur). Het wiel heeft een diameter van 125 mm en een breedte van 40 mm. De naaflengte is 50 mm en het asgat heeft een diameter van 15 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 250 kilogram. De lagering bestaat uit een kogellager.
Stalen bokwiel, 125mm diameter, elastisch rubber loopvlak, kogellager, 169mm bouwhoogte
€66,74 (€55,16 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW724019 |
| Maximum draagkracht | 250 Kg |
| Diameter wiel | 125 mm |
| Naaflengte | 50 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Diameter asgat | 15 mm |
| Type lager | Kogellager |
| Materiaal gaffel | Staal |
| Materiaal velg | Aluminium |
| Materiaal loopvlak | Elastisch rubber |
| Hardheid | 68 Shore A |
| Bouwhoogte | 169 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x105 / 105x75/80 / Ø10,5 |
| Verwante producten |












