Dit zwenkwiel heeft een gaffel van rvs. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. De bouwhoogte bedraagt 192 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 300 kilo. Het wiel is gelagerd met een kogellager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS
€94,96 (€78,48 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW185577 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Geen |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x106 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |











