Dit is een bokwiel met een rvs gaffel. De bouwhoogte bedraagt 192 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
Rvs bokwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, 192mm bouwhoogte
€85,38 (€70,56 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW869430 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 135x110 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |









