Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. De bevestiging is van het type plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 192 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel van kleur) en het loopvlak is van PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). De diameter van het wiel is 150 mm en de breedte 40 mm. Het draagvermogen is 300 kilo. De lagering bestaat uit een kogellager RVS.
Rvs zwenkwiel, 150mm diameter, PU loopvlak, kogellager RVS, dubbele rem, naloop
€117,44 (€97,06 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW644963 |
| Maximum draagkracht | 300 Kg |
| Diameter wiel | 150 mm |
| Naaflengte | 60 mm |
| Breedte wiel | 40 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Kogellager RVS |
| Lager | 6204 2RS C3 |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 192 mm |
| Uitslag | 52 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 129x105 / 105x80 / Ø11 |
| Verwante producten |











