Dit is een zwenkwiel met een rvs gaffel. De rem is van het type dubbele rem, naloop. Het zwenkwiel wordt bevestigd met een plaat. De bouwhoogte is 127 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PU (kleur RAL 5003 saffier blauw). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte is 40 millimeter en het asgat heeft een diameter van 12 millimeter. De draagkracht is 130 kg. Het wiel is gelagerd met een rollager RVS. U vindt dit product in onze categorieën: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS zwenkwielen, Polyurethaan wielen, Zwenkwielen 100 kg, Zwenkwielen 100 mm, Transportwielen, Zwenkwielen met rem, PU wielen, Zwenkwiel.
Rvs zwenkwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, dubbele rem, naloop
€53,12 (€43,90 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW154487 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |













