Dit is een rvs bokwiel. De bouwhoogte bedraagt 127 millimeter. Het materiaal van de velg is PA (kleur naturel) en van het loopvlak PU (RAL 5003 saffier blauw van kleur). Het wiel heeft een diameter van 100 millimeter en een breedte van 30 millimeter. De naaflengte bedraagt 40 millimeter bij een asgat van 12 millimeter. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 130 kg. De lagering bestaat uit een rollager RVS. Rollers.nl heeft dit product in de volgende categorieën ingedeeld: Vuilcontainer wielen, Rolcontainer wielen, RVS bokwielen, Bokwielen 100 kg, Bokwielen 100 mm, Polyurethaan wielen, Transportwielen, PU wielen, Bokwiel.
Rvs bokwiel, 100mm diameter, PU loopvlak, rollager RVS, 127mm bouwhoogte
€29,10 (€24,05 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW378955 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 100 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 30 mm |
| Diameter asgat | 12 mm |
| Type lager | Rollager RVS |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PU |
| Hardheid | 97 Shore A |
| Bouwhoogte | 127 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











