Dit is een bokwiel met een rvs gaffel. De bouwhoogte bedraagt 108 mm. De velg is gemaakt van PA (naturel) en het loopvlak is van PA (kleur naturel). De diameter van het wiel is 80 mm en de breedte 35 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 10 mm. Het bokwiel heeft een draagvermogen van 150 kilo. Het wiel is gelagerd met een glijlager.
Rvs bokwiel, 80mm diameter, PA loopvlak, glijlager, 108mm bouwhoogte
€17,98 (€14,86 excl. BTW)
| Artikelnummer | BW630621 |
| Maximum draagkracht | 150 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 10 mm |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 100x84 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |











