Dit is een zwenkwiel van rvs. Het wiel heeft een rem van het type dubbele rem, naloop. Deze kan worden bevestigd door middel van een plaat. Het wiel heeft een bouwhoogte van 108 mm. Het materiaal van de velg is PA (naturel) en van het loopvlak PA (naturel van kleur). Het wiel heeft een diameter van 80 mm en een breedte van 35 mm. De naaflengte is 40 mm en het asgat heeft een diameter van 10 mm. Het wiel heeft een draagvermogen van 130 kilogram. De lagering bestaat uit een glijlager.
Rvs zwenkwiel, 80mm diameter, PA loopvlak, glijlager, dubbele rem, naloop
€39,89 (€32,97 excl. BTW)
| Artikelnummer | ZW406153 |
| Maximum draagkracht | 130 Kg |
| Diameter wiel | 80 mm |
| Naaflengte | 40 mm |
| Breedte wiel | 35 mm |
| Diameter asgat | 10 mm |
| Type rem | Dubbele rem, naloop |
| Type lager | Glijlager |
| Materiaal gaffel | Rvs |
| Materiaal velg | PA |
| Materiaal loopvlak | PA |
| Bouwhoogte | 108 mm |
| Uitslag | 32 mm |
| Type bevestiging | Plaat |
| Afmeting bevestiging | 95x80 / 80x60 / Ø9 |
| Verwante producten |













